Polecane
Cena: |
121,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,03 |
zł netto |
Cena: |
148,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
15 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Ofiblok Plus podstawa 7x K45 (45x45mm) szary grafit KFP107/14 KONTAKT
| Seria | OFIBLOK PLUS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | podstawa |
| Kolor | szary grafit |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rodzaj materiału | anodyzowane aluminium |
| Wysokość produktu | 69mm |
| Szerokość produktu | 74mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436039056 |
| Waga jedn. | 0.631kg |
| EAN13 opak. | 8426436039056 |
| Wys. opak. zbiorczego | 40.8cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.4cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 8.4cm |
| Klasa ETIM | EC002759 Listwa zasilająca biurkowa |
| Sposób montażu | przy pomocy uchwytów, śrubowy |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 7021 |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Ilość modułów K45 | 7× K45 |
| Kształt produktu | trapez |
| Długość produktu | 400mm |
| Przepust kablowy | brak w komplecie, z boku |
Parametry techniczne: Simon Connect Ofiblok Plus podstawa 7x K45 (45x45mm) szary grafit KFP107/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Model | Montaż powierzchniowy |
Pliki do pobrania
6274,KFP107_14 -
m/download/23627598/6274-kfp107-14.pdf [37.51 kB]
2017_UES0090 -
m/download/23647106/2017-ues0090.pdf [139.55 kB]
OFIBLOK PLUS -
m/download/23651426/ofiblok-plus.pdf [1.38 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Ofiblok Plus podstawa 7x K45 (45x45mm) szary grafit KFP107/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135