Polecane
Cena: |
72,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,78 |
zł netto |
Cena: |
89,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Listwa zasilająca Eaton Protection Strip przeciwprzepięciowa 6 gniazd 1 m czarna EATON
Praktyczna i niedroga ochrona przeciwprzepięciowa oferuje sześć gniazd. Chroni wrażliwe urządzenia, takie jak komputery, telewizory i inne urządzenia i urządzenia wyposażone w wrażliwą elektronikę. W przypadku awarii zasilania lub nieoczekiwanego wzrostu mocy pasek ochronny wyłącza się, aby chronić komputer i inne urządzenia przed uszkodzeniem.
Listwa ochronna to przedłużenie z sześcioma gniazdami. Ma wąski profil, dzięki czemu można go umieścić niemal wszędzie, bez ingerencji w kogokolwiek. Każda szuflada jest wyposażona w blokadę rodzicielską, która chroni niechciane ręce Twoich dzieci.
Dane techniczne:
Parametry techniczne: Listwa zasilająca Eaton Protection Strip przeciwprzepięciowa 6 gniazd 1 m czarna EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z wtykiem bezpośrednim (bez kabla) | Nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | Nie |
| Długość przewodu zasilającego [m] | 1 m |
| Kątowo obrócona wkładka centralna | Inne |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | Nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | Nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | Nie |
| Kształt korpusu | Prostokątny |
| Liczba gniazd CEE | 6 |
| Liczba gniazd Euro | 6 |
| Liczba gniazd typu NEMA | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (bolec) | 6 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | Nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Obrócona wkładka centralna | Nie |
| Ochrona nadprądowa | Nie |
| Oznaczenie NEMA | Brak |
| Prąd znamionowy [A] | 10 A |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm2] | 0 mm2 |
| Przezroczysty | Nie |
| Rodzaj materiału | Inne |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | Nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | Nie |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | Nie |
| Z obsługą IFTTT | Nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | Tak |
| Z pokrywą | Nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | Tak |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | Nie |
| Zakres temperatury pracy | 0 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zasilająca Eaton Protection Strip przeciwprzepięciowa 6 gniazd 1 m czarna EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135