Polecane
Cena: |
998,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
998,18 |
zł netto |
Cena: |
1227,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 227,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: IE-C5AS4VG-100 Miedziany kabel przesyłu danych 8899000000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | 80 - -40 °C |
| Materiał izolacji żyły | Polichlorek winylu (PVC) |
| Olejoodporny (zgodnie z IEC 60811-404) | tak |
| Ciężar | 6430 kg/km |
| Do instalacji podziemnych | nie |
| Ekran na wiązkach | Folia + oplot |
| Ekran wspólny | Inne |
| Gatunek materiału izolacji żyły | Polietylen (PE) |
| Gatunek materiału powłoki zewnętrznej | Inne |
| Geometria kabla | Okrągły |
| Identyfikacja żył | Kolor |
| Kategoria | 5 |
| Klasa żyły | Klasa 1 = jednodrutowa |
| Kolor powłoki/izolacji | Zielony |
| Liczba żył | 4 |
| Materiał powłoki zewnętrznej | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał wzmocnienia/zbrojenia | Aluminium |
| Materiał żyły | Miedź |
| Nierozprzestrzeniający płomienia | Zgodnie z IEC 60332-1-2 |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Pancerz | nie |
| Powłoka ochronna | Polichlorek winylu (PVC) |
| Propagacja sygnału (NVP) | 64 % |
| Przybliżona średnica zewnętrzna | 6.7 mm |
| Rodzaj powierzchni żyły | Bez pokrycia |
| Rozmiar AWG | 22 |
| Struktura skrętki | Czwórki |
| Średnica żyły | 6.7 mm |
Produkty z tej samej kategorii co IE-C5AS4VG-100 Miedziany kabel przesyłu danych 8899000000 WEIDMULLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135