Polecane
Cena: |
41,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,29 |
zł netto |
Cena: |
50,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER W.1 Ramka podwójna pozioma do montażu podtynkowego IP55 biała 13293502 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793444/0/hager_13293502_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER W.1 Ramka podwójna pozioma do montażu podtynkowego IP55 biała 13293502 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 38 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 154 mm |
| Szerokość wbudowania | 71 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 83 mm |
| Wysokość wbudowania | 71 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_13293502_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 23:13, 246.10 kB]
PDS_13293502_3301_pl-PL -
m/download/23423769/pds-13293502-3301-pl-pl.pdf [106.39 kB]
rohs_declaration_13293502_en-GB -
m/download/23423770/rohs-declaration-13293502-en-gb.pdf [42.10 kB]
hager_deklaracja_CE_422_WA_2024_v1_0_sig -
m/download/23423771/hager-deklaracja-ce-422-wa-2024-v1-0-sig.pdf [301.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER W.1 Ramka podwójna pozioma do montażu podtynkowego IP55 biała 13293502 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135