Polecane
Cena: |
25,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,89 |
zł netto |
Cena: |
31,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Akord Gniazdo telefoniczne RJ11 podwójne. Montaż do puszki na wkręty biały ATF2/11 KONTAKT
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo telefoniczne podwójne RJ11 |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC001264 Gniazdko telekomunikacyjne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 27mm |
| Głębokość wbudowania | 17mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 14 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787570071 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4cm |
| Waga jedn. | 0.0332kg |
| EAN13 opak. | 5902787570071 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Kierunek wyjścia RJ | prosty |
| Producent wtyku RJ | Kinsun |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Akord Gniazdo telefoniczne RJ11 podwójne. Montaż do puszki na wkręty biały ATF2/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
Pliki do pobrania
K-S_301C_2024_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/21091362/k-s-301c-2024-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [3.22 MB]
K-S_301D_2025_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/21336114/k-s-301d-2025-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [3.16 MB]
K-S_301B_2024_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/20421200/k-s-301b-2024-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [3.18 MB]
K-S_301E_2025_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/21781189/k-s-301e-2025-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [3.29 MB]
K-S_301A_2023_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/18722277/k-s-301a-2023-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [6.05 MB]
559538a213edd_Simon_Akord -
m/download/18722278/559538a213edd-simon-akord.pdf [1.65 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Akord Gniazdo telefoniczne RJ11 podwójne. Montaż do puszki na wkręty biały ATF2/11 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135