Polecane
Cena: |
293,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
293,82 |
zł netto |
Cena: |
361,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
361,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Łącznik roletowy elektroniczny zdalnie sterowany (mechanizm). 700 W/VA * Współpracuje tylko z dedykowanym pilotem 75350-69 75358-39 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik elektroniczny zaluzjowy do centralnego sterowanie rolet - sterowanie pilotem |
| Typ produktu | mechanizm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Umożliwia zbudowanie centralne systemu sterowania żaluzjami przy zastosowaniu przycisku żaluzjowego 75331 -39 lub programator sterowania żaluzjami 75820-39, Współpracuje tylko z dedykowanym pilotem 75350-69 |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Rodzaj materiału | metal |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053058862 |
| Waga jedn. | 0.108kg |
| EAN13 opak. | 8421053058862 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 7.6cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Łącznik roletowy elektroniczny zdalnie sterowany (mechanizm). 700 W/VA * Współpracuje tylko z dedykowanym pilotem 75350-69 75358-39 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
Pliki do pobrania
5385,75358-39 -
m/download/23624324/5385-75358-39.pdf [48.74 kB]
UES0021 -
m/download/23647442/ues0021.pdf [1.56 MB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23654428/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
75358-39 -
m/download/23654429/75358-39.pdf [390.91 kB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/23654430/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB]
75358-39 -
m/download/23654431/75358-39.max [924.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Łącznik roletowy elektroniczny zdalnie sterowany (mechanizm). 700 W/VA * Współpracuje tylko z dedykowanym pilotem 75350-69 75358-39 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135