Polecane
Cena: |
12,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,93 |
zł netto |
Cena: |
15,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
68 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Pokrywa gniazda pojedynczego bez uziemienia z przesłonami grafit 82040-38 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa do gniazda wtyczkowego pojedynczego bez uziemienia |
| Kolor | grafit |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | wkręt |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053052624 |
| Waga jedn. | 0.022kg |
| EAN13 opak. | 8421053052624 |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 8.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Pokrywa gniazda pojedynczego bez uziemienia z przesłonami grafit 82040-38 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
5241,82040-38 -
m/download/23623939/5241-82040-38.pdf [33.83 kB]
DZ_3790001 -
m/download/23645220/dz-3790001.pdf [517.39 kB]
UES0017 -
m/download/23654516/ues0017.pdf [630.53 kB]
Tlumaczenie UES0017 -
m/download/23654517/tlumaczenie-ues0017.pdf [883.36 kB]
82040 -
m/download/23654518/82040.max [944.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Pokrywa gniazda pojedynczego bez uziemienia z przesłonami grafit 82040-38 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135