Polecane
Cena: |
25,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,11 |
zł netto |
Cena: |
30,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
118 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Gniazdo głośnikowe 4x25mm²/ Wypust kablowy 380V (mechanizm) 75801-39
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo głośnikowe 1 lub 2-krotne |
| Typ produktu | mechanizm |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | Złącze 4*2,5 mm2 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 35mm |
| Głębokość wbudowania | 20mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053005125 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.08kg |
| EAN13 opak. | 8421053005125 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Liczba jednostek | 2 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Gniazdo głośnikowe 4x25mm²/ Wypust kablowy 380V (mechanizm) 75801-39
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Zastosowanie | Gniazdo głośnikowe |
Pliki do pobrania
5300,75801-39 -
m/download/23624145/5300-75801-39.pdf [84.90 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23646153/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/23653696/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Gniazdo głośnikowe 4x25mm²/ Wypust kablowy 380V (mechanizm) 75801-39
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135