Polecane
Cena: |
11,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,39 |
zł netto |
Cena: |
14,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
43 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna przycisk /dzwonek/ biały SDN0800121 SCHNEIDER
Przycisk „dzwonek” w kolorze białym, serii Sedna Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN0800121. * Urządzenie może być wykorzystywane jako tradycyjny przycisk dzwonkowy* Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych* Długie i solidne pazury z funkcją samopowrotu utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej* Wymiary korpusu zostały zminimalizowane tak, aby instalacja nawet w małej puszce z gęsto upakowanymi przewodami nie sprawiała problemów * Mechanizm posiada czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie* Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie * Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna przycisk /dzwonek/ biały SDN0800121 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba styków obrotowych | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Symbol „dzwonek” |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
1003237-2 -
m/download/17854547/1003237-2.pdf [349.18 kB]
ENVPEP1704002EN -
m/download/17854546/envpep1704002en.pdf [419.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna przycisk /dzwonek/ biały SDN0800121 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135