Polecane
Cena: |
132,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,61 |
zł netto |
Cena: |
163,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
163,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SONATA TOUCH Łącznik dotykowy potrójny z podświetleniem kolor białe szkło ŁPD-13RS/m/31 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Szkło |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Podświetlenie | Tak |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Układ połączeń | Łącznik 3-biegunowy |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677613/pl.pdf [64.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA TOUCH Łącznik dotykowy potrójny z podświetleniem kolor białe szkło ŁPD-13RS/m/31 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135