Polecane
Cena: |
66,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,99 |
zł netto |
Cena: |
82,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Gniazdo 1Xrj 45 Kat. 6A Stp Kremowe 753248 LEGRAND
Gniazda RJ45- Mechanizm z uchwytem metalowym- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z plakietką- Opakowanie typu Flowpack- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłowąGniazdo 1 x RJ 45 kat. 6 A STP:- Kremowy
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Gniazdo 1Xrj 45 Kat. 6A Stp Kremowe 753248 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Numer RAL | 1013 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 37.2 mm |
| Gniazda ekranowane | tak |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 6A (IEC) |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Inne |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Inne |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
LGRNXIEIXK -
m/download/22643552/lgrnxieixk.pdf [73.79 kB]
LGXRVHXDNN -
m/download/22643560/lgxrvhxdnn.pdf [72.21 kB]
LGWPZJCDSN -
m/download/22643559/lgwpzjcdsn.pdf [54.46 kB]
LGWAXQTHJN -
m/download/22643558/lgwaxqthjn.pdf [79.38 kB]
LGVNEJXXLR -
m/download/22643557/lgvnejxxlr.pdf [54.33 kB]
LGUIQKNWAG -
m/download/22643556/lguiqknwag.pdf [54.29 kB]
LGTUTZWIPD -
m/download/22643555/lgtutzwipd.pdf [54.47 kB]
LGSTHHZTEC -
m/download/22643554/lgsthhztec.pdf [54.30 kB]
LGRVSGPUXU -
m/download/22643553/lgrvsgpuxu.pdf [73.78 kB]
LGKBYGIDQR -
m/download/22643551/lgkbygidqr.pdf [73.75 kB]
F03390EN-01 -
m/download/22643541/f03390en-01.pdf [1.12 MB]
LGJUYQVLBL -
m/download/22643550/lgjuyqvlbl.pdf [73.75 kB]
LGJRKRBJLQ -
m/download/22643549/lgjrkrbjlq.pdf [73.82 kB]
LGILWUEOYQ -
m/download/22643548/lgilwueoyq.pdf [73.60 kB]
LGIKTOHNNZ -
m/download/22643547/lgiktohnnz.pdf [73.88 kB]
LGGMEIWBBY -
m/download/22643546/lggmeiwbby.pdf [73.63 kB]
LGEVKNJJAM -
m/download/22643545/lgevknjjam.pdf [72.34 kB]
LGDTKQXYKX -
m/download/22643544/lgdtkqxykx.pdf [72.11 kB]
LE07456AC -
m/download/22643543/le07456ac.pdf [5.69 MB]
LE07456AB -
m/download/22643542/le07456ab.pdf [6.55 MB]
LGYYCPXPTW -
m/download/22643561/lgyycpxptw.pdf [54.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Gniazdo 1Xrj 45 Kat. 6A Stp Kremowe 753248 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135