Polecane
Cena: |
31,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,06 |
zł netto |
Cena: |
38,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Gniazdo 1Xrj 12 Kremowe 753238 LEGRAND
Gniazda telefoniczne- Mechanizm z uchwytem metalowym- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietką- Opakowanie typu Flowpack- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłowąGniazdo 1 x RJ 11:- Kremowe
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Gniazdo 1Xrj 12 Kremowe 753238 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 1013 |
| Głębokość osprzętu | 27.2 mm |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 3 |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | nie |
| Kolor | Beżowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Montaż natynkowy | nie |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | tak |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | Inne |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 74.6 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Wysokość osprzętu | 74.6 mm |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
F02114EN-00 -
m/download/22642263/f02114en-00.pdf [940.95 kB]
LE07456AB -
m/download/22642264/le07456ab.pdf [6.55 MB]
LE07456AC -
m/download/22642265/le07456ac.pdf [5.69 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Gniazdo 1Xrj 12 Kremowe 753238 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135