Polecane
Cena: |
57,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,13 |
zł netto |
Cena: |
70,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Gniazdo Utp Pojedyncze Rj 45 Cat. 6A 753044 LEGRAND
Gniazda telefoniczne i RJ 45- Mechanizmy Valena In'Matic są dostarczane z metalowym uchwytem montażowym, do montażu za pomocą pazurków lub wkrętów- Produkty posiadają dodatkową transparentną osłonę przeciwpyłową- Do wyposażenia w plakietki i ramki Valeny Allure zgodnie z tabela doboru- Dostarczane w opakowaniach kartonowychGniazdo 1xRJ 45 Cat. 6 A:- Ze złączem LCS² do szybkiego łączeniadzięki zintegrowanym zaciskom:- Przyjmuje przewody z pojedynczym rdzeniemod AWG 22 do AWG 26 i przewody:wielożyłowe AWG 26:- Styki oznaczone podwójnym kodem kolorowymi schematami połączeń 568 A i 568 B:- UTP
Opis serii
Parametry techniczne: Gniazdo Utp Pojedyncze Rj 45 Cat. 6A 753044 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Numer RAL | 0 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 35.4 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 6A (IEC) |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
F02127EN-01 -
m/download/22643307/f02127en-01.pdf [1.11 MB]
LE07421AB -
m/download/22643308/le07421ab.pdf [3.08 MB]
LGKZFBNAWX -
m/download/22643309/lgkzfbnawx.pdf [73.51 kB]
LGTASOBHNR -
m/download/22643310/lgtasobhnr.pdf [73.69 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135