Polecane
Cena: |
42,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,24 |
zł netto |
Cena: |
52,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Allure Puszka Natynkowa Podwójna Kremowa 755562 LEGRAND
Akcesoria- Dostarczane w opakowaniach kartonowychPuszka natynkowa kremowa podwójna:
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Allure Puszka Natynkowa Podwójna Kremowa 755562 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 44.8 mm |
| Głębokość osprzętu | 44.8 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Beżowy |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 165.9 mm |
| Szerokość osprzętu | 165.9 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 93.9 mm |
| Wysokość osprzętu | 93.9 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | tak |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
F02205EN-00 -
m/download/22609946/f02205en-00.pdf [361.76 kB]
LGESHSQDVN -
m/download/22609947/lgeshsqdvn.pdf [364.04 kB]
LGOAXWWFOR -
m/download/22609948/lgoaxwwfor.pdf [1.03 MB]
LGODWQIZYW -
m/download/22609949/lgodwqizyw.pdf [445.96 kB]
LGPNUGNTFV -
m/download/22609950/lgpnugntfv.pdf [1.38 MB]
LGQOWDPNZI -
m/download/22609951/lgqowdpnzi.pdf [2.28 MB]
LGRITNSRNB -
m/download/22609952/lgritnsrnb.pdf [987.09 kB]
LGTMOUOUNK -
m/download/22609953/lgtmouounk.pdf [287.69 kB]
LGVCBKEJRP -
m/download/22609954/lgvcbkejrp.pdf [945.64 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135