Polecane
Cena: |
156,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
156,00 |
zł netto |
Cena: |
191,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Allure Ramka Podwójna Lustro Białe 754422 LEGRAND
Ramki- Dostarczane w opakowaniach kartonowychRamka podwójna:
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Allure Ramka Podwójna Lustro Białe 754422 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Dekor |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Imitacja szkła |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 163 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 95.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
F02209EN-01 -
m/download/22600853/f02209en-01.pdf [216.76 kB]
LGESHSQDVN -
m/download/22600859/lgeshsqdvn.pdf [364.04 kB]
LGOAXWWFOR -
m/download/22600860/lgoaxwwfor.pdf [1.03 MB]
LGODWQIZYW -
m/download/22600861/lgodwqizyw.pdf [445.96 kB]
LGPNUGNTFV -
m/download/22600862/lgpnugntfv.pdf [1.38 MB]
LGQOWDPNZI -
m/download/22600863/lgqowdpnzi.pdf [2.28 MB]
LGRITNSRNB -
m/download/22600864/lgritnsrnb.pdf [987.09 kB]
LGTMOUOUNK -
m/download/22600865/lgtmouounk.pdf [287.69 kB]
LGVCBKEJRP -
m/download/22600866/lgvcbkejrp.pdf [945.64 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135