Polecane
Cena: |
4,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,95 |
zł netto |
Cena: |
5,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
22 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Niloe Ramka Podwójna Biała 665002 LEGRAND
Ramki NiloeRamka podwójna biała: :- Wymiary : 86 x 156 mm
Opis serii
Parametry techniczne: Niloe Ramka Podwójna Biała 665002 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 156 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 86 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
a_203482.j[1].pdf [2022-09-14 13:07, 319.59 kB]
a.3482.jpl[1].pdf [2022-09-14 13:07, 155.04 kB]
b_12_027_21[1].pdf [2022-09-14 13:07, 2.79 MB]
bk_k_0260_02_2018[1].pdf [2022-09-14 13:07, 958.22 kB]
dane_techniczne_f01207en_01[1].pdf [2022-09-14 13:07, 1.15 MB]
kg839[1].pdf [2022-09-14 13:07, 2.96 MB]
LGKOCXBQAW -
m/download/22599208/lgkocxbqaw.pdf [3.46 MB]
LGRP-00400-V02.01-EN -
m/download/22599211/lgrp-00400-v02-01-en.pdf [663.09 kB]
LGRP-00037-V01.01-EN -
m/download/22599210/lgrp-00037-v01-01-en.pdf [749.23 kB]
LGYQVXNYCU -
m/download/22599219/lgyqvxnycu.pdf [2.64 MB]
LGYLZPXIIB -
m/download/22599218/lgylzpxiib.pdf [1.73 MB]
LGXISAGZVT -
m/download/22599217/lgxisagzvt.pdf [128.71 kB]
LGXEEBIQSY -
m/download/22599216/lgxeebiqsy.pdf [589.16 kB]
LGWZQEPBSY -
m/download/22599215/lgwzqepbsy.pdf [1.29 MB]
LGWCDELRCW -
m/download/22599214/lgwcdelrcw.pdf [1.72 MB]
LGUDBVRUOJ -
m/download/22599213/lgudbvruoj.pdf [789.58 kB]
LGPVCUSQZE -
m/download/22599209/lgpvcusqze.pdf [2.54 MB]
LGJRRLRJIS -
m/download/22599207/lgjrrlrjis.pdf [742.10 kB]
F01207EN-02 -
m/download/22599195/f01207en-02.pdf [1.38 MB]
LGJDBYDWAW -
m/download/22599206/lgjdbydwaw.pdf [2.79 MB]
LGHMMIYQEB -
m/download/22599205/lghmmiyqeb.pdf [180.64 kB]
LGGORNCSEN -
m/download/22599204/lggorncsen.pdf [494.52 kB]
LGEXCZOYSD -
m/download/22599203/lgexczoysd.pdf [2.01 MB]
LGEUWFGVDJ -
m/download/22599202/lgeuwfgvdj.pdf [436.61 kB]
LGEOTOPHVS -
m/download/22599201/lgeotophvs.pdf [2.18 MB]
LGBUUTRNGQ -
m/download/22599200/lgbuutrngq.pdf [364.34 kB]
LGBLJWMFJC -
m/download/22599199/lgbljwmfjc.pdf [2.70 MB]
LGARXDGNZG -
m/download/22599198/lgarxdgnzg.pdf [1.32 MB]
LGAPIIIHXX -
m/download/22599197/lgapiiihxx.pdf [1.08 MB]
F01775EN-02 -
m/download/22599196/f01775en-02.pdf [438.16 kB]
LGRP-01578-V01.01-EN -
m/download/22599212/lgrp-01578-v01-01-en.pdf [679.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Niloe Ramka Podwójna Biała 665002 LEGRAND
Osoby, które kupiły produkt Niloe Ramka Podwójna Biała 665002 LEGRAND kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135