Polecane
Cena: |
18,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,35 |
zł netto |
Cena: |
22,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Łącznik Uniwersalny 10Ax 067001E LEGRAND
Sterowanie oświetleniem. Mechanizm do wyposażenia w - uchwyt montażowy - klawisz - ramkę Łącznik uniwersalny - 10 AX - 230 V~ - Możliwe sposoby konfiguracji - Łącznik bez podświetlenia z klawiszem pojedynczym uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z klawiszem - klasycznym 068001 (biały), 068301 (tytanowy), 067901 (grafitowy) - slim 065001 (biały), 065101 (tytanowy), 065201 (grafitowy) - klasycznym z etykieta 068014 (biały), 068314 (tytanowy), 067934 (grafitowy) - Łącznik z pierścieniem podświetlanym LED z klawiszem pojedynczym uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z pierścieniem podświetlanym (067670) oraz klawiszem - klasycznym 065004 (biały), 065104 (tytanowy), 065204 (grafitowy) - slim 065003 (biały), 065103 (tytanowy), 065203 (grafitowy) - Łącznik z podświetleniem/wskaźnikiem napięcia/wskaźnikiem włączenia LED z klawiszem pojedynczym uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z klawiszem- klasycznym 068003 (biały) lub 068303 (tytanowy) 067903 (grafitowy) oraz z lampką LED będącą- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem włączenia (067688). - Łącznik z podświetleniem LED z klawiszem z etykietą uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z klawiszem- klasycznym 068014 (biały), 068314 (tytanowy), 067934 (grafitowy) oraz z lampką LED będącą- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688) - Łącznik podwójny bez podświetlenia uzyskiwany przez połączenie 2 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068002 (biały) lub 068303 (tytanowy) 067902 (grafitowy) - slim 065002 (biały) lub 065102 (tytanowy) 065202 (grafitowy) - Łącznik podwójny ze wskaźnikiem / podświetleniem LED uzyskiwany przez połączenie 2 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068004 (biały), 068304 (tytanowy), 067904 (grafitowy) oraz z 2 lampkami LED będącymi- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688) - Łącznik potrójny bez podświetlenia uzyskiwany przez połączenie 3 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068024 (biały) lub 068324 (tytanowy) - Łącznik potrójny ze wskaźnikiem/podświetleniem LED uzyskiwany przez połączenie 3 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068025 (biały) lub 068325 (tytanowy) oraz z 3 lampkami LED będącymi- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688) - Łącznik pięciokrotny bez podświetlenia uzyskiwany przez połączenie 5 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068011 (biały), 068311 (tytanowy), 067905 (grafitowy) - Łącznik pięcioktrotny ze wskaźnikiem/podświetleniem LED uzyskiwany przez połączenie 5 mechanizmów i zestawu klawiszy- klasycznych 068020 (biały), 068320 (tytanowy), 067906 (grafitowy) oraz z 5 lampkami LED będącymi- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688) - Łącznik wentylacji i centralnego odkurzania uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu i klawiszy- 068061 (biały), 068361 (tytanowy), 067961 (grafitowy)
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Łącznik Uniwersalny 10Ax 067001E LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Inne |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Inne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 32 mm |
| Głębokość wbudowania | 23 mm |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Inne |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.n[1].pdf [2022-09-14 13:02, 752.69 kB]
a.2791.n[1].pdf [2022-09-14 13:02, 752.69 kB]
kg_660[1].pdf [2022-09-14 13:12, 586.17 kB]
kg_660[1].pdf [2022-09-14 13:12, 586.17 kB]
F00537EN-09 -
m/download/22615774/f00537en-09.pdf [589.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135