Polecane
Cena: |
28,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,88 |
zł netto |
Cena: |
35,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cariva Ramka Poczwórna Krem Produkt wycofany LEGRAND
Ramki CarivaRamki- Ramka poczwórna- Kolor - Krem- Wymiar: 81 x 294 mm- Do montażu pionowego i poziomego
Opis serii
Parametry techniczne: Cariva Ramka Poczwórna Krem Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.8 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 4 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 4 |
| Liczba łączników | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 294 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 81 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
19.0147.f[1].pdf [2022-09-14 13:10, 200.33 kB]
25.004.2018[1].pdf [2022-09-14 13:11, 46.47 kB]
25.004.2018[1].pdf [2022-09-14 13:11, 46.47 kB]
b_12_045_18[1].pdf [2022-09-14 13:11, 869.29 kB]
b_12_072_13_m1[1].pdf [2022-09-14 13:10, 696.55 kB]
kg845[1].pdf [2022-09-14 13:11, 897.55 kB]
F00360EN-01 -
m/download/22601504/f00360en-01.pdf [669.38 kB]
LGDXVYVJGL -
m/download/22601505/lgdxvyvjgl.pdf [639.46 kB]
LGGNSMVVAI -
m/download/22601506/lggnsmvvai.pdf [573.02 kB]
LGIEEETGIT -
m/download/22601507/lgieeetgit.pdf [366.52 kB]
LGMAUQDPSE -
m/download/22601508/lgmauqdpse.pdf [3.52 MB]
LGPRKNTKTA -
m/download/22601509/lgprkntkta.pdf [524.63 kB]
LGPSOYPHMM -
m/download/22601510/lgpsoyphmm.pdf [1.52 MB]
LGQARUVTAJ -
m/download/22601511/lgqaruvtaj.pdf [437.17 kB]
LGTYSRWDVQ -
m/download/22601512/lgtysrwdvq.pdf [1.26 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Cariva Ramka Poczwórna Krem Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135