Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,82 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszykaCena: |
51,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,54 |
zł netto |
Cena: |
63,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
23 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER R.1/R.3 Płytka czołowa do gniazda z uziemieniem i pokrywą biały 3965832089 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2775267/0/hager_3965832089_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER R.1/R.3 Płytka czołowa do gniazda z uziemieniem i pokrywą biały 3965832089 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 50 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 50 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Gniazdo |
Pliki do pobrania
hager_3965832089_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 08:01, 221.95 kB]
PDS_3965832089_3301_pl-PL -
m/download/23423418/pds-3965832089-3301-pl-pl.pdf [74.83 kB]
rohs_declaration_3965832089_en-GB -
m/download/23423419/rohs-declaration-3965832089-en-gb.pdf [42.11 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_308_WA_2021_V1_0 -
m/download/23423420/hager-deklaracja-ce-308-wa-2021-v1-0.pdf [173.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER R.1/R.3 Płytka czołowa do gniazda z uziemieniem i pokrywą biały 3965832089 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
39451brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
49795brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7277brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31077brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2963brutto |
|
68 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9610brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
921brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5670brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
49795brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
49795brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20903brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4280brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2357brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
358 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4416brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
94 SZT |
10 dni |
Produkty powiązane z produktem BERKER R.1/R.3 Płytka czołowa do gniazda z uziemieniem i pokrywą biały 3965832089 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5707brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
510 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER R.1/R.3 Płytka czołowa do gniazda z uziemieniem i pokrywą biały 3965832089 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3246brutto |
|
63 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4138brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1516brutto |
|
70 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2583brutto |
|
105 SZT |
24h |
|
674 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3221brutto |
|
52 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135