Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszykaCena: |
43,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,10 |
zł netto |
Cena: |
53,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
79 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER K.1 Ramka potrójna pionowa antracyt mat lakierowana 13337006 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2784958/0/hager_13337006_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER K.1 Ramka potrójna pionowa antracyt mat lakierowana 13337006 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9.9 mm |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 87 mm |
| Szerokość wbudowania | 71.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 222.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 56.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_13337006_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 23:14, 220.23 kB]
PDS_13337006_3301_pl-PL -
m/download/23424518/pds-13337006-3301-pl-pl.pdf [94.79 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23424519/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER K.1 Ramka potrójna pionowa antracyt mat lakierowana 13337006 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4036brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
244 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
49795brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
849brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
69485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4808brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8953brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4730brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5172brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4604brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9902brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6006brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
67916brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5900brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER K.1 Ramka potrójna pionowa antracyt mat lakierowana 13337006 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2420brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
71 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2486brutto |
|
65 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2575brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1567brutto |
|
185 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3846brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
198 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3158brutto |
|
51 SZT |
24h |
|
316 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8295brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5035brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3222brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2240brutto |
|
52 SZT |
24h |
|
113 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5043brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3230brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
136 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
24754brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2419brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135