Opis produktu: Simon Basic Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem z przesł. torów prądowych bryzgoszczelne IP44 16A 250V zaciski śrubowe klapka transp. satynowy BMGZ1BZ.01/29A BMGZ1Bz.01/29a KONTAKT
| Seria | Simon Basic |
| Kolor | satynowy, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 50mm |
| Głębokość wbudowania | 28mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787818975 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.0852kg |
| EAN13 opak. | 5902787818975 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem z przesł. torów prądowych bryzgoszczelne IP44 16A 250V zaciski śrubowe klapka transp. satynowy BMGZ1BZ.01/29A BMGZ1Bz.01/29a KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Beżowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
5963,BMGZ1BZ.01_29A -
m/download/23626407/5963-bmgz1bz-01-29a.pdf [61.22 kB]
K-S_234J_2024_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty BASIC NR -
m/download/23645948/k-s-234j-2024-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-basic-nr.pdf [4.62 MB]
Broszura_Simon_Basic -
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem z przesł. torów prądowych bryzgoszczelne IP44 16A 250V zaciski śrubowe klapka transp. satynowy BMGZ1BZ.01/29A BMGZ1Bz.01/29a KONTAKT