Polecane
Cena: |
10,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,55 |
zł netto |
Cena: |
12,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
94 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: puszki instal. Puszka natynkowa głęboka (40mm) - element rozszerzający do puszki PSC do ramek wielokrotnych srebrny mat PSH/43 KONTAKT
| Seria | Simon Basic Neos, Simon Basic Standard, Simon Classic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Puszka natynkowa – element rozszerzający puszkę pojedynczą składaną do ramek wielokrotnych |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000080 Puszka natynkowa |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, ABS, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 71mm |
| Głębokość produktu | 40mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787851279 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 10.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.03kg |
| EAN13 opak. | 5902787851279 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Głębokość wewnętrzna / pod osprzęt | 40mm |
Opis serii
Parametry techniczne: puszki instal. Puszka natynkowa głęboka (40mm) - element rozszerzający do puszki PSC do ramek wielokrotnych srebrny mat PSH/43 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Srebro |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
10994,PSH_43 -
m/download/23632486/10994-psh-43.pdf [48.61 kB]
K-S_233F_2023_PL_EN_CZ_SK Box NR -
m/download/23644851/k-s-233f-2023-pl-en-cz-sk-box-nr.pdf [1.99 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co puszki instal. Puszka natynkowa głęboka (40mm) - element rozszerzający do puszki PSC do ramek wielokrotnych srebrny mat PSH/43 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135