Simon Basic Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem 8(2) A 230V. Wymagana instalacja 3-przewodowa beż BMCR10P.01/12 KONTAKT
Simon Basic Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem 8(2) A 230V. Wymagana instalacja 3-przewodowa beż BMCR10P.01/12 KONTAKT (BMCR10P.01/12)
10 dni
Stan magazynowy producenta
9 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Simon Basic Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem 8(2) A 230V. Wymagana instalacja 3-przewodowa beż BMCR10P.01/12 KONTAKT
SeriaSimon Basic
Nazwa produktu/Rodzajłącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem
Kolorbeżowy
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe230V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskuzaciski śrubowe
Stopień ochrony IPIP20
UwagiWymagana instalacja 3-przewodowa
Klasa ETIMEC000133 Czujnik ruchu kompletny
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchninaturalne
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu51mm
Głębokość wbudowania28mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787555405
Typ opak. jedn.pudełko zamykane
Wys. opak. jedn.8.5cm
Szer. opak. jedn.8.5cm
Dł. opak. jedn.5.5cm
Waga jedn.0.1244kg
EAN13 opak.5902787555405
Typ opak. zbiorczegopudełko zamykane
Wys. opak. zbiorczego10cm
Szer. opak. zbiorczego19cm
Dł. opak. zbiorczego23cm
ModelCzujnik ruchu
Zakres częstotliwości50-50Hz
Do źrodeł światłaLED - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - TAK, świetlówka liniowa - TAK, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - TAK, transformator rdzeniowy kolumnowy - TAK, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) -TAK
Rodzaj napięciaAC
Zasięg czujnikaMax 7 m, 110° poziomo
Czuł. światła zewn.2-500(lx) luks
Czas wył. po zaniku ruchu5-1260sek.
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem 8(2) A 230V. Wymagana instalacja 3-przewodowa beż BMCR10P.01/12 KONTAKT
Parametr Wartość
Czułość progowa jasności 2 - 500 lx
Maksymalny czas załączenia 21 min
Maksymalny prąd załączania 8 A
Maksymalny zasięg boczny 7 m
Maksymalny zasięg na wprost 7 m
Minimalny czas załączenia 5 s
Optymalna wysokość montażowa 1.2 m
Z funkcją alarmu nie
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Do transmisji bezprzewodowej nie
Funkcja ściemniania nie
Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła nie
Głębokość wbudowania 28 mm
Kolor Beżowy
Liczba stref wykrywania 19
Model Czujnik ruchu
Możliwość łączenia w sieć tak
Nadzór klatek schodowych nie
Napięcie znamionowe 230 V
Regulacja stałego poziomu oświetlenia nie
Regulowana wartość nastawy czułości nie
Regulowana wartość progowa natężenia światła tak
Rodzaj czujnika Podczerwień pasywna
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Montaż podtynkowy
Sterowanie HVAC nie
Sterowanie zdalne nie
Strefa dla zwierząt nie
Typ połączenia Zacisk śrubowy
Wejście modułów dodatkowych nie
Wykończenie powierzchni Błyszczący
Wymuszone wyłączenie tak
Z elementem sygnalizacyjnym tak
Z interfejsem DALI nie
Zabezpieczenie przed skradaniem nie
Zakres temperatury 0 - 40 °C
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem 8(2) A 230V. Wymagana instalacja 3-przewodowa beż BMCR10P.01/12 KONTAKT