Polecane
Cena: |
7,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,17 |
zł netto |
Cena: |
8,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
260 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: puszki instal. Puszka natynkowa płytka (31mm) pojedyncza biały MPN1/11 KONTAKT
| Nazwa produktu/Rodzaj | puszka natynkowa 1-krotna |
| Seria | Simon Basic Standard, Simon Classic |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787518905 |
| mocowanie | wkręty (np. do puszki) |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, ABS, bezhalogenowe |
| Kolor | biały |
| Zabezp. powierzchni | naturalne |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szer.prod. | 80.5mm |
| Gł. prod. | 31mm |
| Typ pr. | kompletny produkt |
| liczb.modułów | 1 |
| montaż | poziomy i pionowy |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Gł.wewn. | 29mm |
Opis serii
Parametry techniczne: puszki instal. Puszka natynkowa płytka (31mm) pojedyncza biały MPN1/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
780,MPN1_11 -
m/download/23616949/780-mpn1-11.pdf [44.14 kB]
K-S_233F_2023_PL_EN_CZ_SK Box NR -
m/download/23644618/k-s-233f-2023-pl-en-cz-sk-box-nr.pdf [1.99 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co puszki instal. Puszka natynkowa płytka (31mm) pojedyncza biały MPN1/11 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135