Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 399,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
14,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,89 |
zł netto |
Cena: |
18,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
41 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
318 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Basic Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe biały BMW7.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik krzyżowy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować ramkę IP44 NEOS: BMRC1B/..; BMRC2B/...lub ramkę IP44 STANDARD: BMR1B/..; BMR2B/...; BMR3B/.. |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | symbol „krzyżowy” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787570637 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.6cm |
| Waga jedn. | 0.0766kg |
| EAN13 opak. | 5902787570637 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe biały BMW7.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 24 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
5813,BMW7.01_11 -
m/download/23625695/5813-bmw7-01-11.pdf [45.61 kB]
K-S_236G_2020_PL_laczniki_BM NR -
m/download/23645331/k-s-236g-2020-pl-laczniki-bm-nr.pdf [2.75 MB]
Broszura_Simon_Basic -
m/download/23662264/broszura-simon-basic.pdf [5.75 MB]
Schemat podlaczenia lacznika krzyzowego w ukladzie z dwoma lacznikami schodowymi 10A -
m/download/23662265/schemat-podlaczenia-lacznika-krzyzowego-w-ukladzie-z-dwoma-lacznikami-schodowymi-10a.pdf [105.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe biały BMW7.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3714brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1793brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
152 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
852brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
107 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1298brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4004brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2685brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
52 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2904brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23982brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6677brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1658brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2533brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2574brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1166brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
89 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2090brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6384brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon Basic Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe biały BMW7.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1227brutto |
|
80 SZT |
24h |
|
570 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
656brutto |
|
137 SZT |
24h |
|
902 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
948brutto |
|
111 SZT |
24h |
|
897 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
373brutto |
|
235 SZT |
24h |
|
1832 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1303brutto |
|
89 SZT |
24h |
|
1083 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1245brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
1147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
29 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1528brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
432 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1715brutto |
|
667 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9721brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135