Opis produktu: Simon Basic Gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe . 1x wejście: 5 MHz–24 GHz satynowy *Może być użyte jako gn.zakończ. do gn. przelot. R-TV-SAT BMZAR-SAT1.3/1.01/29 KONTAKT
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe/zakończeniowe |
| Kolor | satynowy, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | R-TV-SAT |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787812676 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.6cm |
| Waga jedn. | 0.1183kg |
| EAN13 opak. | 5902787812676 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | gniazdo końcowe, gniazdo zakończeniowe |
| Zakres częstotliwości | 5-2400MHz |
| Pokrywa gniazda | tak |
| Liczba wyjść | 3 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 1dB |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 2150 MHz | 2dB |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe . 1x wejście: 5 MHz–24 GHz satynowy *Może być użyte jako gn.zakończ. do gn. przelot. R-TV-SAT BMZAR-SAT1.3/1.01/29 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Kolor | Beżowy |
| Liczba gniazd | 3 |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 2 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 1 dB |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zakres częstotliwości | 5000000 - 2400000000 MHz |
Pliki do pobrania
6021,BMZAR-SAT1.3_1.01_29 -
m/download/23626592/6021-bmzar-sat1-3-1-01-29.pdf [55.88 kB]
K-S_266H_2025_PL_EN_CZ_SK Antenna NR -
m/download/23646774/k-s-266h-2025-pl-en-cz-sk-antenna-nr.pdf [1.87 MB]
Broszura_Simon_Basic -
m/download/23652902/broszura-simon-basic.pdf [5.75 MB]
M104v02 - instrukcja Gniazda Antenowe R-TV-SAT Koncowe BasicModuł -
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe . 1x wejście: 5 MHz–24 GHz satynowy *Może być użyte jako gn.zakończ. do gn. przelot. R-TV-SAT BMZAR-SAT1.3/1.01/29 KONTAKT