Polecane
Cena: |
23,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,80 |
zł netto |
Cena: |
29,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Basic Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe beż (zastępuje BMAK1.01/..) BMAK3.01/12 KONTAKT
| Seria | Simon Basic |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe R-TV końcowe separowane |
| Kolor | beżowy |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 36mm |
| Głębokość wbudowania | 25mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787556365 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.1cm |
| Waga jedn. | 0.06kg |
| EAN13 opak. | 5902787556365 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | gniazdo końcowe |
| Zakres częstotliwości | 5-862MHz |
| Pokrywa gniazda | tak |
| Liczba wyjść | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe beż (zastępuje BMAK1.01/..) BMAK3.01/12 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Kolor | Beżowy |
| Liczba gniazd | 1 |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Zakres częstotliwości | 5000000 - 862000000 MHz |
Pliki do pobrania
5984,BMAK3.01_12 -
m/download/23626502/5984-bmak3-01-12.pdf [44.63 kB]
K-S_300D_2025_PL__EN_CZ_SK_Inne S55 NR -
m/download/23645902/k-s-300d-2025-pl-en-cz-sk-inne-s55-nr.pdf [1.73 MB]
Broszura_Simon_Basic -
m/download/23652737/broszura-simon-basic.pdf [5.75 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe beż (zastępuje BMAK1.01/..) BMAK3.01/12 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135