Polecane
Cena: |
193,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,97 |
zł netto |
Cena: |
238,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
238,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SIMON BASIC WMUR-001R00-Y011 Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem (moduł) 8(2) A, 230V~. Wymag BMCR10P.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 2 - 500 lx |
| Maksymalny czas załączenia | 21 min |
| Maksymalny zasięg boczny | 7 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 7 m |
| Minimalny czas załączenia | 5 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 1.2 m |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Głębokość wbudowania | 28 mm |
| Liczba stref wykrywania | 19 |
| Model | Czujnik ruchu |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | tak |
| Z elementem sygnalizacyjnym | tak |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | 0 - 40 °C |
Pliki do pobrania
10912,BMCR10P.01_49 -
m/download/23576533/10912-bmcr10p-01-49.pdf [45.99 kB]
K-S_241N_2026_PL_EN_CZ_SK Electronic NR -
m/download/23587731/k-s-241n-2026-pl-en-cz-sk-electronic-nr.pdf [509.29 kB]
Broszura_Simon_Basic -
m/download/23587732/broszura-simon-basic.pdf [5.75 MB]
M028v04 - instrukcja -
m/download/23587733/m028v04-instrukcja.pdf [2.03 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SIMON BASIC WMUR-001R00-Y011 Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem (moduł) 8(2) A, 230V~. Wymag BMCR10P.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135