Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,78 W) Barwa zimna biała 5900K Biały mat TOSC5K14.01/111 KONTAKT
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,78 W) Barwa zimna biała 5900K Biały mat TOSC5K14.01/111 KONTAKT
Pliki do pobrania
15429,TOSC5K14.01_111 -
m/download/23640087/15429-tosc5k14-01-111.pdf [55.03 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,78 W) Barwa zimna biała 5900K Biały mat TOSC5K14.01/111 KONTAKT