Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,4 W) Barwa neutralna 4200K Biały mat TOS4K14.01/111 KONTAKT
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,4 W) Barwa neutralna 4200K Biały mat TOS4K14.01/111 KONTAKT
Pliki do pobrania
15381,TOS4K14.01_111 -
m/download/23639869/15381-tos4k14-01-111.pdf [44.27 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,4 W) Barwa neutralna 4200K Biały mat TOS4K14.01/111 KONTAKT