SIMON 55 klasyczne
SIMON 55 NATURE
SIMON 55 DUO
Jednocześnie będziesz mógł korzystać z gniazda zasilającego.
Twój telefon będzie bezpieczny podczas ładowania, dzięki podstawce montowanej do ramki Line.
Podstawka umożliwia śledzenie ekranu, gdy Ty jesteś zajęty np. gotowaniem.
2. Wieszak mocowany do ramkiUzyskaj dodatkowe miejsce do zawieszenia drobnych, przydatnych rzeczy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
5631,TGZ1BCZ.01_116A -