Polecane
Cena: |
110,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,09 |
zł netto |
Cena: |
135,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
20 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Oprawa oświetleniowa LED 230 V AC 1.1 W białe ciepłe 3100 K czarny DOS.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Oprawa oświetleniowa LED, 230V |
| Kolor | czarny mat |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000481 Oprawa oświetleniowa ewakuacyjna (orientacyjna) |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 48mm |
| Głębokość wbudowania | 33mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787870782 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.8cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| Waga jedn. | 0.118kg |
| EAN13 opak. | 5902787870782 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| P | 0.93W |
| Temp. barw. | 3100° K |
| Strum. świetlny | 15lm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Oprawa oświetleniowa LED 230 V AC 1.1 W białe ciepłe 3100 K czarny DOS.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
Pliki do pobrania
6812,DOS.01_49 -
m/download/23628646/6812-dos-01-49.pdf [61.66 kB]
K-S_271B_2021_PL_oswietlenie_schodowe NR -
m/download/23648252/k-s-271b-2021-pl-oswietlenie-schodowe-nr.pdf [1.52 MB]
Simon 54 schemat elektryczny 2 -
m/download/23654860/simon-54-schemat-elektryczny-2.dwg [175.37 kB]
DOS_01 -
m/download/23654861/dos-01.max [1.06 MB]
M168v09- instrukcja do .OS_.OSC - Oświetlenie schodów -
m/download/23750625/m168v09-instrukcja-do-os-osc-oswietlenie-schodow.pdf [2.42 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Oprawa oświetleniowa LED 230 V AC 1.1 W białe ciepłe 3100 K czarny DOS.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135