Polecane
Cena: |
60,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,40 |
zł netto |
Cena: |
74,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Lampka nocna 250V~ 3W biała SDD111906 SCHNEIDER
Lampka nocna 250V~ 3W, biała, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Lampka nocna ma lśniące wykończenie powierzchni w kolorze białym i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 43 mm, głębokość wystawania 32 mm. Lampka charakteryzuje się stopniem ochrony IP20 i zakresem mocy wynoszącym 3 W. Do produkcji lampki wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany podtynkowo i posiada zaciski śrubowe. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Lampka nocna 250V~ 3W biała SDD111906 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Do zastosowania jako przycisk | Nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Biały |
| Kolor lampy | Pomarańczowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła | 3 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 32 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Oprawka | E10 |
| Przezroczysty | tak |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z wymiennym symbolem | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze stałym symbolem/piktogramem | nie |
| Ze światłem błyskającym | nie |
| Źródło światła | Inne |
Pliki do pobrania
SDD111906_document -
m/download/17951318/sdd111906-document.pdf [80.04 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010752/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Lampka nocna 250V~ 3W biała SDD111906 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135