Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,52 |
zł netto |
Cena: |
8,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
838 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Asfora łącznik pojedynczy biały EPH0100321 SCHNEIDER
Łącznik jednobiegunowy w kolorze białym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH0100321. Urządzenie może byc wykorzystywany jako tradycyjny włącznik światła lub służyć do załączania innych urządzeń o maksymalnym poborze prądu do 10 AX. Podłączenie przewodów za pomocą zacisków śrubowych. Długie i solidne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej. Mechanizm posiada czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie. Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych.Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.
Opis serii
Parametry techniczne: Asfora łącznik pojedynczy biały EPH0100321 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 43 mm |
| Głębokość wbudowania | 28 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 83 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 83 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
EPH0100321_document -
m/download/17948504/eph0100321-document.pdf [88.12 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998164/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1002312-1 -
m/download/17853971/1002312-1.pdf [370.84 kB]
Internal PEP ENVPEP1810006_V1-EN -
m/download/17853970/internal-pep-envpep1810006-v1-en.pdf [354.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora łącznik pojedynczy biały EPH0100321 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6799brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1682brutto |
|
58 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1734brutto |
|
21 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
690brutto |
|
653 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5587brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7779brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1673brutto |
|
40 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
500brutto |
|
325 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1353brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2606brutto |
|
46 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
935brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5244brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6454brutto |
|
1 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Asfora łącznik pojedynczy biały EPH0100321 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1873brutto |
|
96 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2505brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2974brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
1844 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
791brutto |
|
138 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1913brutto |
|
258 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
707brutto |
|
486 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3626brutto |
|
29 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1029brutto |
|
324 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
567brutto |
|
73 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
994brutto |
|
509 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1598brutto |
|
68 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1253brutto |
|
516 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1274brutto |
|
227 szt |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
