Polecane
Cena: |
86,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,04 |
zł netto |
Cena: |
105,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Suno Łącznik Hotelowy Mechaniczny Czarny 721475 LEGRAND
Łącznik hotelowy mechaniczny . Łącznik hotelowy mechaniczny umożliwia włączenie, wyłączenie obwodu zasilania pokoju poprzez włożenie, wyjęcie karty. Bez opóźnienia czasowego po wyjęciu karty. Mechanizm wymaga dodania ramki. Kolor Czarny .
Opis serii
Parametry techniczne: Suno Łącznik Hotelowy Mechaniczny Czarny 721475 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 52.9 mm |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba dźwigni | 0 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Karta hotelowa |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 72.9 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 72.9 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
| Z podświetleniem | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
Pliki do pobrania
721175_instrukcja[1].pdf [2022-09-14 12:49, 619.75 kB]
721175_karta_katalogowaen[1].pdf [2022-09-14 12:49, 1.02 MB]
F03470EN-00 -
m/download/22608732/f03470en-00.pdf [1.02 MB]
LE12324AA -
m/download/22608733/le12324aa.pdf [621.23 kB]
LGFIKJMZAV -
m/download/22608735/lgfikjmzav.pdf [773.56 kB]
LGNFBGGPND -
m/download/22608736/lgnfbggpnd.pdf [1.51 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Suno Łącznik Hotelowy Mechaniczny Czarny 721475 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135