Polecane
Cena: |
24,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,34 |
zł netto |
Cena: |
29,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Suno Przyciskowy Łącznik Rolet - 6A - 250V - 3 Pozycyjny: Góra Dół Stop - Bezpośrednie Sterowanie Roletami Biały 721138 LEGRAND
Przyciskowy łącznik rolet - 6 A - 250 V~ - 3 pozycyjny: góra, dół, stop - bezpośrednie sterowanie roletami . Przyciskowy łącznik rolet służy do podnoszenia lub opuszczania rolet. Mechanizm wymaga dodania ramki. Kolor Biały.
Opis serii
Parametry techniczne: Suno Przyciskowy Łącznik Rolet - 6A - 250V - 3 Pozycyjny: Góra Dół Stop - Bezpośrednie Sterowanie Roletami Biały 721138 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do markiz | tak |
| Do rolet | tak |
| Do żaluzji | nie |
| Z blokadą elektryczną | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 41.6 mm |
| Głębokość wbudowania | 27.2 EU570448 |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 32 mm |
| Model | Przycisk 1-biegunowy |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 72.9 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 72.9 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
721139_karta_katalogowaen[1].pdf [2022-09-14 12:48, 1.35 MB]
F03654EN-00 -
m/download/22609295/f03654en-00.pdf [1.35 MB]
LGFIKJMZAV -
m/download/22609297/lgfikjmzav.pdf [773.56 kB]
LGNFBGGPND -
m/download/22609298/lgnfbggpnd.pdf [1.51 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Suno Przyciskowy Łącznik Rolet - 6A - 250V - 3 Pozycyjny: Góra Dół Stop - Bezpośrednie Sterowanie Roletami Biały 721138 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135