Polecane
Cena: |
13,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,20 |
zł netto |
Cena: |
16,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Suno Przycisk Pojedynczy - 6A - 250V - Zaciski Automatyczne Biały 721109 LEGRAND
UWAGA! Przycisk działa na zasadzie łącznika zwiernego "dzwonkowego" - odbija po naciśnięciu Przycisk pojedynczy - 6 A - 250 V~ - zaciski automatyczne. Przycisk służy do włączania i wyłączania oświetlenia, dzwonka i timera. Mechanizm wymaga dodania ramki. Kolor Biały.
Opis serii
Parametry techniczne: Suno Przycisk Pojedynczy - 6A - 250V - Zaciski Automatyczne Biały 721109 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba styków obrotowych | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 32 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 72.9 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 72.9 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
F03457EN-01 -
m/download/22608742/f03457en-01.pdf [932.59 kB]
LE13731AA -
m/download/22608743/le13731aa.pdf [2.10 MB]
LGFIKJMZAV -
m/download/22608749/lgfikjmzav.pdf [773.56 kB]
LGNFBGGPND -
m/download/22608750/lgnfbggpnd.pdf [1.51 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Suno Przycisk Pojedynczy - 6A - 250V - Zaciski Automatyczne Biały 721109 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135