Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 120,23 zł brutto
Twoja cena 90,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszykaCena: |
21,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,26 |
zł netto |
Cena: |
26,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
17 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.1 Ramka podwójna antracyt aksamit 10126086 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2784829/0/hager_10126086_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER Q.1 Ramka podwójna antracyt aksamit 10126086 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 9.9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 151.5 mm |
| Szerokość wbudowania | 59.3 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 80.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 59.3 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_10126086_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 20:45, 223.60 kB]
PDS_10126086_3301_pl-PL -
m/download/23419741/pds-10126086-3301-pl-pl.pdf [95.55 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23419742/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.1 Ramka podwójna antracyt aksamit 10126086 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6662brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3754brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
470 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2795brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3081brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
76049brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1642brutto |
|
19 szt |
24h |
|
43 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
32590brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2747brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2911brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
328 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10287brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER Q.1 Ramka podwójna antracyt aksamit 10126086 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
328 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2414brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2492brutto |
|
43 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9591brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
487 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1592brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1048brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
72 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8705brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1983brutto |
|
111 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
460 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7847brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4318brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135