Polecane
Cena: |
16,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,15 |
zł netto |
Cena: |
19,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
60 M |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WTG 21 (30 M.) RURA OCHRONNA E03DK-09030100601 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość brutto | 0 |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał spirali | Spirala ze sztywnego tworzywa sztucznego |
| nazwa skrócona | WTG 21 |
| Statyczny promień gięcia [mm] | 50 mm |
| Szerokość brutto | 0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 22 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 27.7 mm |
| Średnica znamionowa [mm] | 27.7 mm |
| waga brutto kg | 0,4877 |
| waga netto kg | 0,47791 |
| Wysokość brutto | 0 |
| Wytrzymałość na ściskanie [N] | 320 N |
| Zakres temperatury otoczenia [°C] | -5 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135