Polecane
Cena: |
22,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,67 |
zł netto |
Cena: |
27,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
100 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
390 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MWO 32M/21 (25 szt./opak.) ŁĄCZNIK RURY E03DK-08010200701 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Mosiądz |
| Zabezpieczenie powierzchni | Niklowanie |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość brutto | 0,26 |
| Długość gwintu [mm] | 8 mm |
| Model | Prosty |
| Najmniejsza średnica wewnętrzna węża [mm] | 22 mm |
| Największa średnica zewnętrzna węża [mm] | 28 mm |
| nazwa skrócona | MWO 32M/21 |
| Rodzaj budowy | Gwint zewnętrzny |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rozmiar połączenia gwintowego | M32x1,5 |
| Sposób mocowania dławnicy do obudowy | Gwint |
| Stopień ochrony (IP) obwodu zależnego | 66 |
| Szerokość brutto | 0,13 |
| waga brutto kg | 0,5879 |
| waga netto kg | 0,36929 |
| Wysokość brutto | 0,06 |
| Wysokość całkowita [mm] | 24.5 mm |
| Zakres temperatury otoczenia [°C] | -30 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135