Polecane
Cena: |
41,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,15 |
zł netto |
Cena: |
50,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Podstawa kolumny i minikolumny ALC 1-stronnej (el. zapasowy) AL1110 KONTAKT
| Seria | ALC |
| Nazwa produktu/Rodzaj | podstawa |
| Typ produktu | element zapasowy |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wysokość produktu | 11mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436040533 |
| Waga jedn. | 0.164kg |
| EAN13 opak. | 8426436040533 |
| Wys. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 15cm |
| Klasa ETIM | EC002454 Podstawy montażowe do kolumn elektroinstalacyjnych |
| Zastosowanie | do kolumn i minikolumn, jednostronnych |
Parametry techniczne: Simon Connect Podstawa kolumny i minikolumny ALC 1-stronnej (el. zapasowy) AL1110 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
Pliki do pobrania
6426,AL1110 -
m/download/23627828/6426-al1110.pdf [29.84 kB]
KOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651506/kolumny-serii-alc.pdf [305.14 kB]
MINIKOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651507/minikolumny-serii-alc.pdf [291.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Podstawa kolumny i minikolumny ALC 1-stronnej (el. zapasowy) AL1110 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135