Polecane
Cena: |
25,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,83 |
zł netto |
Cena: |
31,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
16 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Suport z maskownicą do kolumn i minikolumn ALC aluminium SAL100/8 KONTAKT
| Seria | ALC |
| Nazwa produktu/Rodzaj | suport z maskownicą |
| Kolor | aluminium |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436046016 |
| Waga jedn. | 0.042kg |
| EAN13 opak. | 8426436046016 |
| Wys. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 15.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 19.5cm |
| Klasa ETIM | EC000461 Płytka montażowa do kolumn elektroinstalacyjnych |
| Sposób montażu | zatrzaski |
| Rodzaj modułów | CIMA |
| Ilość modułów K45 | 2× K45 |
| Ilość modułów CIMA | 1× CIMA |
| Zastosowanie | do kolumn i minikolumn |
Parametry techniczne: Simon Connect Suport z maskownicą do kolumn i minikolumn ALC aluminium SAL100/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Aluminium |
Pliki do pobrania
8832,SAL100_8 -
m/download/23644379/8832-sal100-8.pdf [24.53 kB]
KOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651882/kolumny-serii-alc.pdf [305.14 kB]
MINIKOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651883/minikolumny-serii-alc.pdf [291.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Suport z maskownicą do kolumn i minikolumn ALC aluminium SAL100/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135