Polecane
Cena: |
460,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
460,91 |
zł netto |
Cena: |
566,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
566,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Element przedłużający kolumny ALC3200 dł.10m czysta biel AL32P10/9 AL32P10/8 KONTAKT
| Seria | ALC |
| Nazwa produktu/Rodzaj | element przedłużający |
| Kolor | czysta biel |
| Rodzaj materiału | aluminium, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436050471 |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8426436050471 |
| Wys. opak. zbiorczego | 0cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 0cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 0cm |
| Klasa ETIM | EC000795 Moduł dodatkowy do kolumn elektroinstalacyjnych |
| Długość produktu | 1m |
| Zastosowanie | do kolumn, dwustronnych |
Parametry techniczne: Simon Connect Element przedłużający kolumny ALC3200 dł.10m czysta biel AL32P10/9 AL32P10/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Anodowanie |
| Kolor | Aluminium |
Pliki do pobrania
6459,AL32P10_8 -
m/download/23627894/6459-al32p10-8.pdf [29.55 kB]
2017_UES0129 -
m/download/23647465/2017-ues0129.pdf [696.80 kB]
KOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651501/kolumny-serii-alc.pdf [305.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Element przedłużający kolumny ALC3200 dł.10m czysta biel AL32P10/9 AL32P10/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135