Polecane
Cena: |
84,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,06 |
zł netto |
Cena: |
104,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
47 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.VE-EE Pokrywa pełna VDQ06 200x200 wykładzina 5mm stal szary PA VDQ06057011 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802128/0/hager_VDQ06057011_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.VE-EE Pokrywa pełna VDQ06 200x200 wykładzina 5mm stal szary PA VDQ06057011 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość zewnętrzna | 219 mm |
| Głębokość wgłębienia/wycięcia na wykładzinę podłogową | 5 mm |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd CEE 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Minimalna głębokość | 60 mm |
| Obciążenie pionowe na dużej powierzchni (duże obciążenie) zgodnie z EN 50085-2-2 | 5 kN |
| Obciążenie pionowe na małej powierzchni zgodnie z EN 50085-2-2 | 3 kN |
| Pokrywa z zamkiem | tak |
| Stopień ochrony (IP) w stanie nieużywanym (wyjście kablowe zamknięte) | IP30 |
| Stopień ochrony (IP) w użyciu (wyjście kablowe otwarte) | IP20 |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Inne |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7011 |
| Długość wbudowania | 200 mm |
| Do czyszczenia na mokro | nie |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do instalacji wewnętrznej | tak |
| Do instalacji z podwójnym dnem | tak |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do kanałów podpodłogowych | tak |
| Do niewypełnionych podłóg | tak |
| Do podłóg w pomieszczeniach komputerowych | tak |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 0 |
| Liczba wpustów | 0 |
| Materiał pokrywy | Tworzywo sztuczne |
| Ramka ochronna do wykładziny podłogowej | tak |
| Rodzaj ryglowania | Narzędzie |
| Szerokość wbudowania | 200 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 219 mm |
| Wykonanie pokrywy | Inne |
| Z wgłębieniem/wycięciem na wykładzinę podłogową | tak |
| Z wypustem kablowym w pokrywie | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Inne |
Pliki do pobrania
hager_vdq06057011_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:24, 250.67 kB]
PDS_VDQ06057011_3301_pl-PL -
m/download/23419634/pds-vdq06057011-3301-pl-pl.pdf [143.57 kB]
rohs_declaration_VDQ06057011_en-GB -
m/download/23419635/rohs-declaration-vdq06057011-en-gb.pdf [42.17 kB]
TEH_CE_CERT_VQ_VR_VE_PL_14112017 -
m/download/23419636/teh-ce-cert-vq-vr-ve-pl-14112017.pdf [120.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.VE-EE Pokrywa pełna VDQ06 200x200 wykładzina 5mm stal szary PA VDQ06057011 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135