Polecane
Cena: |
30,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,53 |
zł netto |
Cena: |
37,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Pokrywa kanału Grubość 1,50 mm PKN190/2 500119 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,50 mm
Parametry techniczne: Pokrywa kanału Grubość 1,50 mm PKN190/2 500119 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 190 mm |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość [mm] | 2000 mm |
| Grubość materiału [mm] | 1.5 mm |
| Materiał | Stal |
| Otwór montażowy | 0 |
| Pokrywa otworów montażowych | Nie |
| Waga netto [kg] | 2,64 |
Produkty z tej samej kategorii co Pokrywa kanału Grubość 1,50 mm PKN190/2 500119 BAKS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135