Polecane
Cena: |
181,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
181,99 |
zł netto |
Cena: |
223,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
223,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Pokrywa Do Ram Uniwersalnych 8/12M 088081 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia podłogi | Mokry |
| Czyszczenie podłogi | Mokry |
| Długość | 330 mm |
| Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką | nie |
| Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych | nie |
| Grubość materiału | 2 mm |
| Materiał | Stal |
| Materiał ścian bocznych | Stal |
| Możliwość odłączenia pokrywy od puszki | nie |
| Możliwość zainstalowania uszczelki | nie |
| Otwór montażowy | Prostokątny |
| Otwór montażowy do jednostek wbudowanych | Prostokątny |
| Otwór montażowy do puszki napodłogowej | nie |
| Płyta dolna | nie |
| Pokrywa otworów montażowych | nie |
| Rozmiar nominalny | 0 mm |
| Szerokość | 330 mm |
Pliki do pobrania
F03334EN-03 -
m/download/22597653/f03334en-03.pdf [6.64 MB]
F03335EN-04 -
m/download/22597654/f03335en-04.pdf [4.50 MB]
LGRP-00108-V01.01-EN -
m/download/22597656/lgrp-00108-v01-01-en.pdf [598.40 kB]
LGRP-00109-V01.01-EN -
m/download/22597657/lgrp-00109-v01-01-en.pdf [599.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Pokrywa Do Ram Uniwersalnych 8/12M 088081 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135