Polecane
Cena: |
884,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
866,97 |
zł netto |
Cena: |
1087,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 066,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.AK Pokrywa kanału napodł 2-str skos 45st dł. 800mm 200x40mm stal AKBAZ2000402 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2803322/0/hager_AKBAZ2000402_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.AK Pokrywa kanału napodł 2-str skos 45st dł. 800mm 200x40mm stal AKBAZ2000402 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 800 mm |
| Funkcja | Rozgałęzienie |
| Liczba otworów montażowych | 0 |
| Materiał | Stal |
| Model | Pokryw jednostronnie skośnych |
| Otwór montażowy | Brak |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z otworem połączeniowym | nie |
| Z występem | nie |
Pliki do pobrania
hager_akbaz2000402_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 12:24, 250.80 kB]
PDS_AKBAZ2000402_3301_pl-PL -
m/download/23397301/pds-akbaz2000402-3301-pl-pl.pdf [118.85 kB]
6LE002448A -
m/download/23397302/6le002448a.pdf [456.55 kB]
rohs_declaration_AKBAZ2000402_en-GB -
m/download/23397303/rohs-declaration-akbaz2000402-en-gb.pdf [42.23 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_305_TR_2021_V1_0 -
m/download/23397304/hager-deklaracja-ce-305-tr-2021-v1-0.pdf [232.53 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135