Polecane
Cena: |
199,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
195,12 |
zł netto |
Cena: |
244,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
240,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BK Pokrywa pełna BKFD/WD 400X800mm stal BKAD400 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2803295/0/hager_BKAD400_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BK Pokrywa pełna BKFD/WD 400X800mm stal BKAD400 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj wyjścia kablowego | Brak |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Płaski |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk |
| Długość | 800 mm |
| Grubość materiału | 3 mm |
| Liczba otworów montażowych | 0 |
| Materiał | Stal |
| Otwór montażowy | Brak |
| Pokrywa otworów montażowych | nie |
| Szerokość | 370 mm |
| Zatrzaskowe mocowanie pokrywy | nie |
Pliki do pobrania
hager_bkad400_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 13:20, 236.52 kB]
PDS_BKAD400_3301_pl-PL -
m/download/23380684/pds-bkad400-3301-pl-pl.pdf [108.89 kB]
rohs_declaration_BKAD400_en-GB -
m/download/23380685/rohs-declaration-bkad400-en-gb.pdf [42.18 kB]
TEH_CE_CERT_BKF_BKFD_BKW_BKWD-DE_EN-25072019 -
m/download/23380686/teh-ce-cert-bkf-bkfd-bkw-bkwd-de-en-25072019.pdf [43.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135