Polecane
Cena: |
180,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
176,75 |
zł netto |
Cena: |
221,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
217,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BK Pokrywa Q06 200x200 BKF/BKW 300x800mm stal BKA300800Q06 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802916/0/hager_BKA300800Q06_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BK Pokrywa Q06 200x200 BKF/BKW 300x800mm stal BKA300800Q06 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj wyjścia kablowego | Brak |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Płaski |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk |
| Długość | 800 mm |
| Grubość materiału | 3 mm |
| Liczba otworów montażowych | 1 |
| Materiał | Stal |
| Pokrywa otworów montażowych | tak |
| Szerokość | 270 mm |
| Zatrzaskowe mocowanie pokrywy | nie |
Pliki do pobrania
hager_bka300800q06_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 13:23, 241.62 kB]
PDS_BKA300800Q06_3301_pl-PL -
m/download/23412015/pds-bka300800q06-3301-pl-pl.pdf [114.89 kB]
rohs_declaration_BKA300800Q06_en-GB -
m/download/23412016/rohs-declaration-bka300800q06-en-gb.pdf [42.20 kB]
TEH_CE_CERT_BKF_BKFD_BKW_BKWD-DE_EN-25072019 -
m/download/23412017/teh-ce-cert-bkf-bkfd-bkw-bkwd-de-en-25072019.pdf [43.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135