tehalit.AK Podstawa kanału napodł 2-str skos pokrywy 200x70mm stal AKU2000702 HAGER
tehalit.AK Podstawa kanału napodł 2-str skos pokrywy 200x70mm stal AKU2000702 HAGER (AKU2000702)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.AK Podstawa kanału napodł 2-str skos pokrywy 200x70mm stal AKU2000702 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.AK Podstawa kanału napodł 2-str skos pokrywy 200x70mm stal AKU2000702 HAGER
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk
Długość 2400 mm
Maks. liczba ciągów 1
Materiał Stal
Mocowanie przegrody Śrubowy
Odpowiednie do Pokryw dwustronnie skośnych
Szerokość 200 mm
Wysokość 70 mm